ZSP Witkowice


Idź do treści

wrzesień

Wydarzenia > Kalendarium

W październiku kawek gromada, słotne dni nam zapowiada.


Użyteczne informacje jak należy bezpiecznie logować się w e-dzienniku można znaleźć pod linkiem

Wieź udział w akcji "DRZEWO NA MIARĘ POMNIKA PRZYRODY"

Warunki ubezpieczenia dla dzieci w szkole

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków "Oświata" oferowane przez Gothaer TU S.A. już w podstawowym zakresie chroni dzieci i opiekunów przez 24 h/dobę, tzn. nie tylko na terenie szkoły, ale również w drodze do i ze szkoły oraz w życiu prywatnym - w tym również podczas wakacji i ferii. Składka 34 zł na jedno dziecko, drugie i kolejne dziecko 50%, tj. 17 złOgólne Warunki Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci, młodzieży oraz personelu w placówkach oświatowych „Oświata”

Zgłoszenie szkody Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków

Postępowanie w przypadku zgłoszenia szkody NNW „Oświata”

Warsztaty malowana na szkle w kęckim muzeum

Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach zaprasza w niedzielę 18 września 2016 r. w godz. 15.00-16.30 na kolejne warsztaty muzealne w ramach projektu "Laboratorium muzealne". Tym razem warsztaty będą poświęcone malowaniu na szkle. W trakcie warsztatów można będzie również dowiedzieć się od prowadzącej zajęcia etnolog Alicji Skrudlik-Pilch kto malował na szkle i co najczęściej było malowane i dlaczego? Zostanie omówione tradycyjne malarstwo na szkle, zdobnictwo wnętrz w oparciu o potrzeby oraz możliwości ówczesnych gospodarzy. Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady malowania na szkle oraz wg szablonów lub własnej inwencji twórczej stworzą swoje barwne prace. Ilość osób ograniczona do 25. Zapisy w muzeum lub pod nr telefonu 33 845 31 07. Koszt udziału w warsztatach od osoby - 5 zł oraz 3 zł dla emerytów oraz dzieci i młodzieży do ukończenia nauki szkolnej.

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców

Komunikat

W dniu 13.09.2016 r. o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej w budynku szkoły odbędzie się zebranie z rodzicami. Po zebraniu ogólnym odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami w klasach.

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Witamy w szkole!

1 września 2016 roku w murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witkowicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. W tej szkole był to dzień wyjątkowy ponieważ uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci w poczet społeczności szkolnej poprzez pasowanie na ucznia i ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości oprócz uczniów wzięli udział – Zastępca Burmistrza Gminy Kęty – Pan Marcin Śliwa, Proboszcz tutejszej parafii – Ks. Stanisław Lipowski, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice uczniów klas pierwszych i pracownicy szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i uroczystym otwarciu uroczystości oraz powitaniu wszystkich przybyłych gości, uczniów i rodziców przez panią dyrektor Bożenę Kubisiak, klasa pierwsza Szkoły Podstawowej i klasa I Gimnazjum przedstawiły krótką część artystyczną.

Uroczystość przygotowana pod bacznym okiem nauczycieli: p. Urszuli Warmuz- Raś, p. Kingi Kiepury- Janeczko, p. Eweliny Adamus, oraz p. Jana Kuźmy, sprawiła, że przyjęcie najmłodszych do społeczności uczniowskiej wypadło bardzo uroczyście. Dzieci złożyły uroczyste ślubowania, co przypieczętowano pasowaniem na ucznia niezwykłym piórem. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i rożków z łakociami, które ufundowała Rada Rodziców. Uśmiechnięci pierwszoklasiści oraz pozostali uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Życzymy pierwszakom i wszystkim uczniom Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Witkowicach wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Witkowicach

Informacja

Uwaga rodzice !

Od 28 lipca 2016 r. można składać do sekretariatu wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych w ramach programu wyprawka szkolna. O dotację mogą ubiegać się rodzice, których dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Wniosek w formie oświadczenia pisze rodzic, dołączając kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.
Wzór w załączniku.

Wydarzenia | Szkoła | Przedszkole | Organizacja | Dla uczniów | Edukacja | Historia | Archiwum | Rada Rodziców | Ogłoszenia | Mapa witryny

Szukaj na stronie

Powrót do treści | Wróć do menu głównego